Cjelovečernje dekanatsko klanjanje

Naš brodski dekanat nam je i ove godine priredio cjelovečernje klanjanje za sam ulazak u vrijeme Adventa, vrijeme priprave našeg srca za rođenje nas samih u Kristu..Ove godine vrata našeg samostana Presvetog Trojstva bila su otvorena do 24 sata do kada je trajalo klanjanje. 
 
 
Odmah iza svete Mise, naša župa svetog Antuna, prva je započela klanjanje. Sva tri patera, p,Josaphat, p.Rafal i p. Andrzej naizmjenično su molili i zahvaljivali Gospodinu za sve što nam je dao i za sve što nas očekuje u ovom vrijeme Došašća. Vokalno instrumentani sastava Vis “Cor Unum” pjesmom je dodirivao srca i pripremao ih za promjenu. 
I ovaj put lijepo je bilo biti dio naše župe, biti dio Kristove djece koja se obnavlja tražeći promjenu na bolje..
 
Rafaela Janković 
na vrh članka